Nur Yerlitaş O Açılış Hakkında Konuştu: Beni Vip Diye Çağırmışlardı
Nur Yerlitaş O Açılış Hakkında Konuştu: Beni Vip Diye Çağırmışlardı
İstanbul ve Ankara'da H&M ve Balmain işbirliğinin geçtiğimiz hafta düzenlediği VIP etkinlikte yaşananlara Nur Yerlitaş'tan cevap geldi. Yerlitaş jüri üyesi olduğu TV programda yaşananları esprili bir dille anlattı ve 'Ayol size ne, ne var yani' dedi.

 'Ay nereden gittim nereden bileyim, kırıta kırıta gittim. Firma beni VIP olarak çağırdı normalde gitmem. Ivana ile gittik kahve içtik bize ikramlar yaptılar. SÜslendik püslendik. Aa bir gittik kalabalık var. Kapı açılacak tek tek içeri alacaklar sandım. Ay ne göreyim, bizim sevgili Fatih Ürek de vardı. Ben ne göreyim kardeşim ezdiler, ben yokum. Ben ömrümde görmedim böyle bir şey. Aman kardeşim beni aldılar, su getirdiler bir yere oturttular. Oturduğum yerde çocuk reyonuymuş yeğenime bir şeyler aldım.

Düştük mü dile sonra. Yazdılar çizdiler. Ne var ne olmuş dedim, size ne. Bana dediler ki açgözlü kkadın, doymaz mısın, senin bedenine var mı? Ay size ne, ayol size ne...Olay oldu Türkiye'de haline bak dediler. Başıma böyle bir şey geldi. Bilmiyordum böyle olacağını, gitmem çok büyük talihsizlikti. Beni koruyun Türk halkı."

info@morkadeh.com
2020 © MorKadeh