Instagram ünlüleri: Dan Bilzerian
Instagram ünlüleri: Dan Bilzerian

Tam 3 milyon 200bin Instagram takipçili Dan Bilzerian'dan haberiniz var mı? Kimdir bu Dan Bilzerian?

Eğer haberiniz yoksa sıkı durun, kimdir bu Instagram fenomi, 1980 doğumlu Dan, açıklıyoruz :)

Dan Bilzerian bir poker oyuncusu ve hayatını poker oynayarak kazanıyor. Hayatını dediysek, yaşadığı hayat normalden biraz farklı.

Aşırı kas yapıcı sporların yanı sıra , tüplü dalış , dağ bisikleti , kar motosikleti ve yarış araba sporlarıyla da ilgileniyor. Takipçilerine bakılırsa milyonlarca kadın veya erkek hayranı olduğunu söylemek mümkün.

 

2009 yılında Dünya Poker Serisi Poker şampiyonu olan Dan Bilzerian, lüks hayatının birçok detayını fotoğraflarla instagram’da hayranlarıyla paylaşıyor. Dan Bilzerian’ın özel jeti, spor arabaları ve marka kıyafetleriyle çektiği fotoğraflar, takipçilerine hayranlık, kıskançlık, haset gibi birçok duyguyu yaşatmaya yetiyor :)

 

Malvarlığının 100 milyon dolar’ı geçtiği tahmin ediliyor, kesin bir bilgi mevcut değil.

Bir ara sadece zevk için sinemaya da merak salan Dan, 2013 yılında Gerard Butler ve Morgan Freeman’ın başrollerde oynadığı “Olympus Has Fallen” adlı filmde oynadı.

 

Sonrasında 2013 yılında başrollerinde Mark Wahlberg, Eric Bana gibi oyuncuların olduğu “Lone Survivor” filminde 1 dakika oynayabilmek için 1 milyon dolar üstüne para verdi.

2014 yılında ise Cameron Diaz ve Kate Upton’ın oynadığı “The Other Woman” filminde ve 2014 yılında vizyona giren ve başrolünde Denzel Washington’ın oynadığı “The Equalizer” filminde rol aldı.

Silahlara ve güzel kızlara inanılmaz düşkün.

 

 

Intagram fenomeni Dan Bilzerian'ın, aktörlük ve poker oyunculuğu yapmadan önceki işi ise çok ilginç gelebilir çünkü kendisi fok eğitmenliği yapıyordu!

 

 

 

Dan Bilzerian'ın Instagram profili: @danbilzerian

 

Kendisinin bir de kedisi var. Hatta kedisi o kadar popüler ki adına açılmış Instagram hesabının dahi 290 bin takipçisi var!

Smushball isimli kedinin Instagram hesabı ise: @smushball

info@morkadeh.com
2020 © MorKadeh