Güzellikte yeni trend altın iğneli radyofrekans nedir?
Güzellikte yeni trend altın iğneli radyofrekans nedir?

Medikal Estetik Uzmanı Dr. Gül Fennibilek, her zaman genç ve dinamik görünmenin, kadın erkek ayrımı olmaksızın herkesin hayali olduğunu, bu amaç için medikal estetik alanında geliştirilen cihaz ve teknolojik uygulamalarla önemli mesafe katedildiğini söyledi.

Dr. Gül Fennibilek, insanın kendine özgüveni ve kendini sevmesinin birinci koşulunun, kişinin dış görüntüsünden memnun olmasıyla başladığını vurgulayarak, "Medikal estetik alanında yıllardır pek çok çalışmalar yapılıyor. Botox, dolgu, vitamin enjeksiyonları, lifting yapan mezoterapiler, radyofrekans ve ultrasonik cihazlar, cildi soyarak cilt gençleştirmeye yönelik cihaz ve peelingler, bunların hepsi daha genç ve dinamik görünmek için uygulanıyor. Ama son 1 yıldır çok başarılı bir uygulama var ki, o da 'secret' dediğimiz altın iğneli radyofrekans" diye konuştu.
BAŞARILI UYGULAMA

Medikal Estetik Uzmanı Dr. Gül Fennibilek, bir cildin genç görünmesi için, öncelikle cildin pürüzsüz ve sağlıklı olması gerektiğini belirtti. Bu noktada cilt bakımının son derece önemli olduğuna işaret eden Dr.Fennibilek, genç bir cilt görüntüsü için secret uygulamasının son derece başarılı sonuçlar verdiğini kaydetti.

Secret uygulamasının ayrıntılarını açıklayan Dr.Gül Fennibilek, "Secret uygulaması ile cildin gözenekleri küçülüyor, ciddi sıkılaşma sağlanıyor diye konuştu. Dr. Gül Fennibilek, secret (altın iğneli radyofrekans) sayesinde, ciltte bulunan ince çizgilerin hafiflediğini, pürüz ve sivilcelerin ise yok olduğunu vurguladı.
SECRET LEKE TEDAVİSİNDE DE ETKİLİ

Uygulamanın pek çok sorunun ortadan kaldırılmasında etkili olduğunu belirten Estetik Uzmanı Dr.Gül Fennibilek, şunları söyledi:

"Hatta ciltte oluşturduğumuz mikrokanallarda hücre yenilenmesi oluşuyor. Eğer leke problemi varsa, devam tedavisinde kullanılan tüm ürünler, cilt altına daha çok absorbe olarak leke tedavisini oldukça hızlandırıyor."

Estetik Uzmanı Dr.Fennibilek, uygulanan çok yönlü tedavi ile daha sonra yapılması gereken dolgu, botox ve mezolifting işlemlerinin bütünsel olarak çok daha genç ve sağlıklı bir görüntü imkanı verdiğini de açıkladı. Bugüne kadarki tecrübeleri doğrultusunda, kendisine gelen hastaların sağlıksız ve pürüzlü bir cilt ile kendini iyi hissetmediğini aktaran Dr.Fennibilek, bazı durumlarda sadece kırışığı açmak ve yüzdeki çökmeleri dolgu ile hacimlendirmenin yetmediğini ifade etti. Fennibilek, sözlerini şöyle tamamladı:
"Önemli olan, aynada kendinize baktığınızda bir bütünsellik ve kendini tam hissedebilmektir. Sağlıksız bir cilt kişinin özgüveninin kaybolmasına yol açabiliyor ve bu da tüm yaşamına yansıyor. Herhangi bir cerrahi operasyona gerek kalmadan cildin tüm sorunlarına çözüm bulmak ve deyim yerindeyse mucizevi şekilde genç görünüm sağlamak yeni geliştirilen cihaz ve uygulamalarla son derece mümkün."

info@morkadeh.com
2020 © MorKadeh